POOD

JADEIIT KUJU BUDDHA

Jadeiit kuju Buddha on tasakaalu ja tunde kivi. Jadeiidi ilus roheline toon toob endaga kaasa rõõmu ja rahulolu, tasakaalustades ja värskendades emotsionaalset ja tunnete maailma. Südamekivina suurendab armastust ja hoolivust. Kui kardad, et oled kaotanud võime armastada ja oled omadega läbi, siis jadeiit tõstab lisaks armastusvõimele ka tuju ja parandab meeleolu. On hea mõtiskluste ehk meditatsiooni kivi, kuid toob ka värskeid mõtteid.

Kivi annab kandjale tagasi isikupära ja väljendusvõime, mille abil oma elu edendada. Ta aitab Sul jõuda oma tõelise olemuseni. Tema mõjuväljas on ühinenud naiselik tundlikkus ja võime elada iseenesega harmoonias. Kivikaunitar tõmbab ligi head õnne ja sõprust, kaitseb kurja eest, ühendab keha ja meele. Läänes arvatakse, et jadeiit suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu; Idamaades aga leitakse, et kivi pikendavat inimese eluiga ja andvat talle tarkust juurde.

Jadeiit kosutab neere, südant, närvisüsteemi, vereringet. Mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Kosutab kogu organismi immuunsüsteemi, ergutab ainevahetust ja tõhustab soolte talitlust. Jadeiiti kasutatakse tšakrate aktiveerimisel ja tasakaalustamisel, näiteks viljatuse puhul pannakse kivi kõige alumisele, migreenide ja peavalude korral laubatšakrale, voolmete, seedehäirete ja maohädade leevendamiseks asetatakse jadeiit päikesepõimikule, neeruhaiguste ja -voolmete pannakse nn niudekivi korraga mõlemale neerule.

EAN: 5055796577187

Suurus: 5cm x 2cm x 3.5cm

Kaal: 52g

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

JADEIIT KUJU BUDDHA

Jadeiidi ilus roheline toon toob endaga kaasa rõõmu ja rahulolu, tasakaalustades ja värskendades emotsionaalset ja tunnete maailma. Südamekivina suurendab armastust ja hoolivust. Kui kardad, et oled kaotanud võime armastada ja oled omadega läbi, siis jadeiit tõstab lisaks armastusvõimele ka tuju ja parandab meeleolu. On hea mõtiskluste ehk meditatsiooni kivi, kuid toob ka värskeid mõtteid.

 

12.99 sis. KM

1 laos