POOD

KAALUD – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Kaalud – kristallide komplekt. Igas Kaalus on alalõpmata vaheldumas vähemalt kaks suunda, mille vahel valik teha või kuhu poole liikuda. Emotsioonid kalduvad ühele ja teisele poole ning see väsitab nad vahel päris ära. Samas on nad nii meisterlikud tasakaaluhoidjad, et sisemisest kõikumisest ei paista väljapoole vähimatki märki. Vastupidi, nad on enamasti hästi rõõmsad ja seltskondlikud. Kaalusid juhib Veenus, mistõttu armastavad nad väga ilu ja harmooniat.

Elus on neile oluline kvaliteet, mitte kvantiteet. Nad tahavad ümbritseda end kõige ilusa ja heaga ning otsivad sama ka inimestes. Kaaludele on väga oluline, et nende kodu oleks ideaalne ja lapsed ülihästi hoitud. Nad on võimelised kodu loomisesse ja perekonda lõputult panustama. Üksi olla Kaalud ei armasta, nende koostööaltile ja seltskondlikule loomule oleks see tõeline piin. Nad tahavad olla vajatud ja armastatud ning on väga tolerantsed. Kaalud otsivad alati lahendusi, mis kõiki osalisi rahuldavad, nõuab kõiksugu otsustamine neilt tohutut pingutust. Samas kipuvad nad veidi egoistlikud olema: kuna otsustamine on talle keeruline, tahab ta enda isikut puudutavate küsimustega kiiresti ühele poole saada ning võib vastu võtta rutaka, isekana mõjuva otsuse.

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetajaloob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

VEEL:

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul.

Dalmaatsia jaspis aitab vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitab meelerahu. Ta tasakaalustab emotsioonid ning maandab ärevuse.  Ta aitab minevikku mõista, rasketest kohtadest edasi liikuda ja olevikus õigeid valikuid teha. Dalmaatsia jaspis toob sulle enesekindluse, rahu ja kaitseb sind ärevustunde tagasituleku eest. Dalmaatsia jaspis soodustab ka truudust ja tasakaalustab emotsioone.

Dalmaatsia jaspis on sinu kivi, kui sulle on ülekohut tehtud ja soovid õigluse jalule seada. Jaspis aitab sind selles eesmärgis. Ta annab sulle jõudu edasi liikuda.

Dalmaatsia jaspis on kivi, mis aitab meil maha kiskuda paksu kaitsemüüri, mille oleme enda ümber ehitanud. Seeläbi muutume oma kallitega lähedasemaks ja avatumaks. See on kivi, mis aitab meil õppida end uuesti avama, armastust vastu võtma ja elama elutõde. Selles mõttes on dalmaatsia jaspis tervendav kristall, mis aitab meil leida oma tõelise mina ja tõelise eesmärgi.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

KAALUD – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Armastus Tasakaal Meelerahu

 

8.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KAALUD - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99