POOD

KAELARIPATS – YIN YANG

Kaelaripats – Yin Yang on võimas kooslus obsidiaani kaitsvast ja mäekristalli puhastavast energiast. 

  • EAN: 8719497612222
  • Mõõdud:  ca 3cm

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Lähemalt mäekristallist:

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik ja tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu. 

Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

Mäekristall puhastab sinu ja sinu kodu energiad. Aseta ta kodus ruumi, kus sa viibid kõige rohkem ning mäekristall asub hingega seda ruumi negatiivsest energiast puhastama ja hoiab selle sinust eemal. Kui sul on mäekristall kodus, on oluline, et sa ruumist negatiivse energia viirukite, palo santo puu pirru, rituaaltõrviku või eeterlike õlidega toast välja viiksid.

Mäekristall on suurepärane kristallialtari kivi. Ta sobib kõikide teiste kividega kokku ega muuda nende energiat. Ta tugevndab kodu Feng Shui energiaid. Eriti võimas on tema energia kasvava kuu ajal.

Kuna mäekristall on universaalne tervendaja, siis töötab ta kõikide tervisemuredega.

Iga kristall on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline. See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega.

Mäekristalli laadimiseks aseta ta geoodile. 

Mäekristall on lõvi, neitsi, kaksikud ja jäära tähtkujus sündinute õnnekivi. 

Lähemalt Obsidiaanist:

Obsidian on hingehoidja ja tugevate vibratsioonidega, millel on pea kohene mõju. Obsidianil on võimsad puhastusomadused ja see võib eemaldada negatiivse energia endast ja ümbritsevast. Obsidian eemaldab hirmud ja ennast piiravad mõtted. Kuna vabastamisel võivad tekkida tugevad emotsioonid, ei pruugi kivi sobida väga tundliku ja õrna närvikavaga inimesele. Sügavpuhastavate omaduste tõttu on oluline kivi regulaarselt puhastada (soovitavalt pärast iga kasutamist). Kristallil on maandav toime.Maandus, sügavpuhastus, detoksifitseerimine, valgustab vaimu, aitab rasketest kohtades elus edasi liikuda.
Bränd

KAELARIPATS – YIN YANG

Obsidiaan ja mäekristalli kooslus on võimas. Nahaga otseses kokkupuutes on kristallide toime kõige tugevam.

Kaitse   Energia ♥ Rahu  ♥  Vibratsioonide tõstja  ♥ Tervenemine  ♥

 

Original price was: €12.66.Current price is: €9.66. sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KAELARIPATS - YIN YANG + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 11.55