POOD

RAHU INGEL RIPATS AMETÜST

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ingel ripatsi kandmine toob sinu ellu sügava rahu ja harmoonia tunde. Kandes ametüsti kaelas, on kristall pidevas kontaktis sinu nahga. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Väevesi mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele. Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamületiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

Inglid on sõnumitoojad kõrgematest sfääridest, valmis andma meile emotsionaalset kindlustunnet ja vaimset juhatust. Käsitööna valmistatud inglid aitavad meil luua ühenduse oma kaitseingliga, kes valvab ja kaitseb meid kõiges, mida me palume. Igal ingli on oma ainulaadne muster ja värv.

EAN: 8719172833003

Ametüst

Suurus: 3cm

Kaal: 8g

Pael ega kett ei ole kaasas.

Mida toob sinu ellu ametüst ripats?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

 

Bränd

RAHU INGEL RIPATS AMETÜST

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ingel ripatsi kandmine toob sinu ellu sügava rahu ja harmoonia tunde. Kandes ametüsti kaelas, on kristall pidevas kontaktis sinu nahga. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde.

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

EAN: 8719172833003

Ametüst

Suurus: 3cm

Kaal: 8g

Pael ega kett ei ole kaasas.

8.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

RAHU INGEL RIPATS AMETÜST + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 10.79