POOD

VÄHK – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Vähk – kristallide komplekt. Vähk on üks raskemaid tähtkujusid, keda tundma õppima, kuna tegemist on sentimentaalsete ja vaistlike inimestega. Nad on väga emotsionaalsed ja tundlikud ning hoolivad sügavalt asjadest, mis puudutavad nende perekonda ja kodu. Vähk on hooliv ning lähedane inimestega kellest nad lugu peavad. Need, kelle sünni ajal on Päike Vähi konstellatsioonis, on võimelised teiste inimeste valu ja kannatustega ühtima.

Karneool vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust. Karneooli suurendab kirge, armastuse tunnet ja iha. Sakraal- ja juurtšakra kristallina toob ta sinu ellu ambitsioonid, loovuse, innukuse ja sihikindluse. Karneooli kõrge energia aitab taastada kaotatud elujõudu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust uuteks tegevusteks.

VEEL:

Aventuriin on edukuse ja külluse kristall. Roheline aventuriin on selle jõukuse kivi populaarseim versioon. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall.  Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad. Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul.

Ahhaat on suurepärane kaitsekivi, mis maandab negatiivset energiat ja toidab meid Maa energiaga. Ta kaitseb füüsilise vägivalla ja õnnetuste eest. Ahhaat aitab meil vaimselt kasvada, füüsilist keha tugevdad ja väestada. Ta sobib kokku mistahes teiste kristallidega ega tekita sinus segaduse tunnet, mis võib juhtuda, kui paned omavahel sobimatud kivid kokku kristalli altarile.

Ahhaat aitab sul leida üles oma intuitsiooni ja saavutada mõtteselgust. Ta tektiab hea tasakaalu südame- ja mõistusehäälte vahel ega lase kummalgi domineerida. Ahhaat aitab sul tasakaalu luua töö-ja eraelu vahel. Ahaat hoiab sind ega lase sul ületöötada. Samas püsid keskendununa ning õpingud või tööalased ülesanded sujuvad plaanipäraselt. Ahhaat aitab ära hoidaautoõnnetusi. Kanna ahaadist keed autoroolis või hoia teda autos. Ahhaat tervendab ja aitab vältida seedeprobleeme.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

VÄHK – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Elujõud Harmoonia Kaitse

 

8.50 sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

VÄHK - KRISTALLIDE KOMPLEKT + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM + PALO SANTO PUU 20G
: 13.99