POOD

KALAD – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Kalad – kristallide komplekt. Kalad on tavaliselt hea huumoriga ja vestluspartneri suhtes tähelepanelikud, nad elavad sulle siiralt kaasa ning rõõmustavad ja kurvastavad koos sinuga. Kalal on eriline omadus teise inimese tundeid tunda ning ilmselt see ongi põhjus, miks Sul mõne Kalaga rääkides on tihti tunne, et ta mõistab sind täielikult. Hästi arenenud empaatiavõime on Kaladele korraga nii õnnistus kui ka needus. Ühelt poolt muudab see Kalad populaarseks sõbra ja vestluskaaslasena, aga teisalt on see Kalade enda jaoks üsna väsitav ning kipub ligi meelitama inimesi, kes nende empaatilist natuuri ära hakkavad kasutama. Kalad tunnevad nii enda kui ka teiste tundeid väga intensiivselt, mistõttu võivad sellised olukorrad vahel kaasa tuua skeptilisuse, väsimuse ja inimestes pettumise.

Ametüst on hingekivi ja universaalne tervendaja. Tugeva raviva ja puhastava toimega. Ametüst aitab vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest. Ametüst on väga rahustava toimega, neutraliseerib viha, raevu, hirmu ja ärevust, muutes selle armastuse energiaks. Parandab mälu ja keskendumisvõimet. Ametüst puhastab aurat. Aitab tuua head ja rahulikku und. Tõhus migreeni ravija. Ametüst toob sulle hea une. Pane ta padja alla või voodi kõrvale ja ametüst aitab sul rahuneda ning sügavalt magada.

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Väevesi mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele. Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamuletiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

VEEL:

Heliotroop või verekivi nagu teda vahel kutsutakse, on roheline, punaste või kollaste täppidega. Vere puhastaja ja võimas ravitseja. Tugevdab intuitsiooni ja suurendab loovust. Maandav ja kaitsev kivi. Suurepärase maandava ja kaitsva kivina hoiab verekivi eemal soovimatuid mõjusid. Heliotroobil usutakse olevat müstilised ja maagilised omadused, mis kontrollivad ilma ning annavad võime hävitada kurja negatiivseenergia ning suunata vaimseid energiaid.

Heliotroop ehk verekivi stimuleerib unistamist, suurendab loovust ja julgustab ennastsalgavust. Verekivi vähendab ärrituvust, agressiivsust ja kannatamatust. See rahustab meeli, hajutab segadust ja parandab otsustusvõimet.

Vikerkaare obsidiaan on tuntud naudingukivina, kuna see hõlbustab elu nautimist ja tänutunnet. Loob positiivse meeleolu. Vikerkaare obsidiaan aitab sul leida lahendusi suhteprobleemide lahendamisel. Tal on samad omadused, kui obsidiaanil, ent leebem mõju.

Väidetavalt suudab obsidiaan leevendada depressiooni, stressi, meeleheidet, meeleolumuutusi ja halvavaid hirme. Kui soovite puhastusprotsessile õrnemat lähenemist, on vikerkaare obsidiaan parem valik. See pakub sarnaseid kaitsetasemeid, kuid selle energia pole nii intensiivne. Vikerkaare obsidiaan on leebematoimeline kaitsekivi kivi neile, kes kannatavad meeleheite käes, ja stimuleerib eneseusku ja -väärikust isegi siis, kui olete emotsionaalses madalpunktis.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

KALAD – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Tervendus Maandus Positiivsus

 

8.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KALAD - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99