POOD

KINKEKOMPLEKT – EDUKUS

Kinkekomplekt – “Edukus”. Kingi küllust!

Komplekti kuulub: Satya “Hea õnn” viiruk, aventuriinist ripats “Õnn”, aventuriinist chips käevõru.

Satya viiruk “Hea õnn” manifesteerib õnne Sinu ellu! Täidab ruumi vürtside ja tsitruseliste aroomiga. Käsitsi rullitud viirukid on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse.

Aventuriini on sajandeid peetud õnnekiviks. Öeldakse, et kosmos lihtsalt saadab kõik head asjad Sulle koos aventuriiniga ja kuna ta on nö “kinkiv kristall”, on tal alati hea meel seda õnne jagada. Aventuriin hõlmab tervendamise kõiki aspekte, alates emotsionaalsest kuni vaimse ja loomulikult füüsiliseni, lisaks sellele, et see on hea õnne amulett. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall. Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab Sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb.

Valiku teisi võrratuid ja põnevaid kinkekomplekte leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kingiideed/

KINKEKOMPLEKT – EDUKUS

Kingi küllust!

Komplekti kuulub: Satya “Hea õnn” viiruk, aventuriinist ripats “Õnn”, aventuriinist chips käevõru.

♥ Õnn ♥ Jõukus ♥ Küllus  Harmoonia ♥ Lohutus 

Original price was: €17.00.Current price is: €11.99. sis. KM

1 laos