POOD

KINKEKOMPLEKT – ENESEARMASTUS

Kinkekomplekt – “Enesearmastus”.

Komplekti kuulub: angeliit toorkivi, roosa kvarts toorkivi, mäekristall toorkivi, ametüst toorkivi, seleniit pulk.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.

Inglite kaitse angeliit on võimas väekivi. Ta aitab meil ühenduses olla kõrgema Mina ja Kaitseinglitega. Anegeliit aitab andestada ning eemaldab hirmu ja viha. Ta toob sulle meelekindlust ja sisemist rahu. Ta saab hakkama suurte pingete ja stressiga. Ta aitab meil ühenduses olla kõrgema Mina ja Kaitseinglitega. Ta on kurgutšakra kivi. Angeliit aitab öösiti rahulikult magada. Hoia kivi padja all või öökapil. Hea tervendaja kaela-, kurgu-, kõrva ja ninaprobleemide korral.

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui Sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Kivi mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall Sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

Lihvimata seleniit pulk toob Sinu koju inglite kaitse. Ta loob kodus harmoonia ja sügava rahu seisundi. Ta puhastab ja kaitseb negatiivse energia eest. Ta puhastab aura. Seleniit on üks parimaid kristalle, mida soovitame oma koju soetada. Kui soovite kaitsta oma kodu soovimatute mõjude eest ja tuua sinna hoopis kõrgeid vibratsioone, harmooniat ja rahu, on seleniit just teie kivi.

Valiku teisi võrratuid ja põnevaid kinkekomplekte leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kingiideed/

KINKEKOMPLEKT – ENESEARMASTUS

Komplekti kuulub: angeliit toorkivi, roosa kvarts toorkivi, mäekristall toorkivi, ametüst toorkivi, seleniit pulk.

21.90 sis. KM

2 laos