POOD

LASURIIT KAELAKEE PÄIKESERATAS

Lasuriit kaelakee Päikeseratas toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Auguga lasuriit on ideaalne kaelas kandmiseks. Pidevas kontaktis nahaga saab lasuriit oma maagiat avaldada kogu päeva vältel. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.

Lasuriit on ka tugev kaitsekristall ja ta sulgeb ligipääsu “kurjale silmale”. Kui sulle meeldib tegeleda ennustamisega, aitab lasuriit sul esivanemate ja inglitega ühendust luua. 

Lasuriit on väga spirituaalne kristall – ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Lapis lasuli on võimas truuduse kristall, kuna suurendab kandja õrnuse ja läheduse tundeid. Lasuriit on ka tarkuse ja teadlikkuse kristall. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.
See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.

Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

  • EAN: 8720088297193
  • Mõõdud:  ca 5cm läbimõõt

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

LASURIIT KAELAKEE PÄIKESERATAS

Lasuriit kaelakee Päikeseratas toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit.  Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.Päikeseratas jõuab sinuni ca 45cm pikkuse nahast kaelakee peaelaga.

  • EAN: 8720088297193
  • Mõõdud:  ca 5cm läbimõõt

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Mõtte selgus Sõnaosavus Kurja silma kaitse Ühendus kõrgemate jõududega Vaimne teadlikkus Peavalu leevendus

 

17.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

LASURIIT KAELAKEE PÄIKESERATAS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 19.39