POOD

LASURIIT KAELARIPATS – ÄREVUSE KAITSE

Lapis lazuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kaelaripatsit igapäevaselt, et end ärevuse eest kaitsta.

Pidevas kontaktis nahaga saab lasuriit oma maagiat avaldada kogu päeva vältel. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.

Lasuriit on ka tugev kaitsekristall ja ta sulgeb ligipääsu “kurjale silmale”. Kui sulle meeldib tegeleda ennustamisega, aitab lasuriit sul esivanemate ja inglitega ühendust luua. 

Lasuriit on väga spirituaalne kristall – ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Lapis lasuli on võimas truuduse kristall, kuna suurendab kandja õrnuse ja läheduse tundeid. Lasuriit on ka tarkuse ja teadlikkuse kristall.  Samuti soosib ta loomingulist väljendust.

See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.

Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

EAN: 8720088294888

Mõõdud: ripatsi kivi pikkus on ca 2cm

Iga kivi on unikaalne ja kordumatu. 

Mõtte selgus Sõnaosavus Edukus Ühendus kõrgemate jõududega Vaimne teadlikkus Peavalu leevendus

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

 

Bränd

LASURIIT KAELARIPATS – ÄREVUSE KAITSE

Pidevas kontaktis nahaga saab lasuriit oma maagiat avaldada kogu päeva vältel. Lapis lasuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kaelaripatsit igapäevaselt, et end ärevuse eest kaitsta.

Mõtte selgus Sõnaosavus Edukus Ühendus kõrgemate jõududega Vaimne teadlikkus Peavalu leevendus

 

6.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

LASURIIT KAELARIPATS- ÄREVUSE KAITSE + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 8.39