POOD

LOOTOSELEHT – KOONUSVIIRUKI PÕLETI

Lootoseleht koonusviiruki põleti on kaunis lootose lillekujundusega messingist koonusehoidja. Jälgige, kuidas suits koonuse põlemisel majesteetlikult läbi kaane ülaosa liigub. See koonusehoidja sobib suurepäraselt teie koju või väikeseks kingituseks. Saab kasutada ka väikeste kristallide hoiustamiseks. Kasuta koos koonuseviirukiga.

Mis on koonusviiruk?

Viirukikoonused on koonuselise kujuga kivistunud viiruki massid. Nagu ka tavalisi viirukipulki, on ka viirukikoonuseid mitmesuguseid erinevate koostisainetega. Viirukikoonuseid kasutatakse läänepiirkondades üldiselt vähem, kuid kohalikud, näiteks Indias, armastavad neid väga.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi koonusviiruki põleteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/.

 

LOOTOSELEHT – KOONUSVIIRUKI PÕLETI

Kaunis lootose lillekujundusega messingist koonusehoidja. Jälgige, kuidas suits koonuse põlemisel majesteetlikult läbi kaane ülaosa liigub. See koonusehoidja sobib suurepäraselt teie koju või väikeseks kingituseks. Saab kasutada ka väikeste kristallide hoiustamiseks. Kasuta koos koonuseviirukiga.

EAN: 5055581641161

Suurus: 8cm x 7cm x 7cm

Kaal: 83g

13.80 sis. KM

Laost otsas