POOD

MANIFESTATSIOONI KÜÜNAL LOVE SPELL

Manifestatsiooni küünal Love Spell on 100% looduslik küünal. Spetsiaalselt valmistatud armastuse atmosfääri loomiseks ja manifesteerimiseks. Sojavaha sulades näed küünlas hõljuvaid roosa kvartsi kristalli laaste. Tuba täitub meeldiva maheda aroomiga.

Kuna küünal on klaasnõu sees, on see ideaalne kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. See põleb ise oma hoidikus läbi ega jäta vahajääke. Küünal on valmistatud 100% sojavahast.

Paljude meie maailma traditsioonide kohaselt tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem, kui sõnad suudavad öelda – kõik on seotud tänulikkusega. Iidsetest aegadest on inimene pühades paikades küünlaid süüdanud. Armastuse ingel sümboliseerib usaldust, armastust, kaitset sinule ja sinu lähedastele. Süüta küünal ja ütle oma taotlust, mida soovid inglilt.

Küünal on valmistatud soja ja palmivahast. Steariin on taastuv ressurss, mida saab alati ümber istutada. Küünal põleb puhtalt ja suitsuvabalt. Küünla taht on valmistatud puuvillast, mis teeb küünla leegi ühtlasteks. Küünal on parafiinivaba. Ei sisalda metalli, pliid ega tsinki. Samuti ei sisalda see loomset päritolu koostisosi.

Küünla mõõtmed on umbes 8×7  cm ja kaal umbes 120 grammi. Küünla põlemisaeg on ca 20 tundi.

EAN: 8903833921486

Kogu valiku meie pakutavatest küünaldest leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kuunlad-ja-kuunlajalad/.

Bränd

MANIFESTATSIOONI KÜÜNAL LOVE SPELL

Manifestatsiooni küünal Love Spell on 100% looduslik küünal. Spetsiaalselt valmistatud armastuse atmosfääri loomiseks ja manifesteerimiseks. Sojavaha sulades näed küünlas hõljuvaid roosa kvartsi kristalli laaste. Tuba täitub meeldiva maheda aroomiga. Küünla mõõtmed on umbes 8×7  cm ja kaal umbes 120 grammi. Küünla põlemisaeg on ca 20 tundi.

9.99 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

MANIFESTATSIOONI KÜÜNAL LOVE SPELL + KAITSE INGEL MÄEKRISTALL + RAHU INGEL RIPATS AMETÜST
: 32.39