POOD

MUST TURMALIIN PÜRAMIID

Must turmaliin püramiid kaitseb sind halva energeetika, nõidumise ja needuse vastu. Ta kaitseb ja lahustab hävitavad jõud, ega lase neil sinuni jõuda.

Must turmaliin püramiid transformeerib universaalse kosmose energia tule stiihias, tema tipp kiirgab tugevat energiavoolu. Püramiidil on võime kogu kosmosest energiaid ligi tõmmata, kui ka sinna suunata. Kristallidest tehtud püramiidid annavad võimsamalt edasi ja suunavad vajalikku kohta ka kristallides sisalduvat väge. Püramiidi ümber kujuneb tugev kiirgusväli, mis aitab inimesel vabaneda füüsilistest ja psühholoogilistest probleemidest.

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

EAN 8719497610877
Päritoluriik: Brasiilia
Suurus: ca 3cm

MUST TURMALIIN PÜRAMIID

Must turmaliin püramiid kaitseb sind halva energeetika, nõidumise ja needuse vastu. Ta kaitseb ja lahustab hävitavad jõud, ega lase neil sinuni jõuda. Püramiidil on võime kogu kosmosest energiaid ligi tõmmata, kui ka sinna suunata. Kristallidest tehtud püramiidid annavad võimsamalt edasi ja suunavad vajalikku kohta ka kristallides sisalduvat väge. Püramiidi ümber kujuneb tugev kiirgusväli, mis aitab inimesel vabaneda füüsilistest ja psühholoogilistest probleemidest.

Päritoluriik: Brasiilia
Suurus: ca 3cm
EAN / SKU 8719497610877

Original price was: €9.99.Current price is: €6.99. sis. KM

Laost otsas