POOD

NEGATIIVSE ENERGIA KAITSE – PÜRIIT CHIPS

Negatiivse energia kaitse – püriit kvarts chips klaaspudelis on suurepärane kingitus endale või lähedasele. Klaaspudelis chipsidest saad valmistada kristallivett või kanda endaga kaasas kaitse, rikkus ja tervenemise energiat. Klaaspudelil on 47cm pikkune nahast pael, mille abil saad pudelit riputada või kaelas kanda. 

  • Pudeli kõrgus: 3.6cm
  • Nahast paelaga klaaspudelis
  • EAN/ SKU: 8720088291238

Negatiivse energia kaitse – püriit chips loob kandja ümber just nagu energiakilbi, mis tõkestab negatiivsed energiad ja saasteained kõikidel tasanditel. Ta toob sinu ellu tasakaalu ratsionaalse mõtlemise ning tunnete vahel. Ta tugevdab eneseusku ja julgust, et saad raskuste ja väljakutsetega hakkama.  Püriit on väga tugeva toimega ning tunned tema energiat koheselt.

Püriit aitab kaitsta kurja silma eest, kurjuse eest ning saata ärasõnumise sinna tagasi, kust see tuli.

Püriit on rikkuse ja külluse kivi. Ta soodustab majanduslikku õnne ja ärilist edu. Püriit on nagu varakambri valvur, mis aitab sul hoida kõike seda, mille oled loonud ja saavutanud.

Emotsionaalsel tasandil toob püriit kandja välja melanhoolia hoogudest ning sügavast meeleheitest. Püriit aitab näha valgust ka kõige pimedamas tunnelis. Ta energiseerib füüsilist keha ja aitab üle saada väsimusest.

Füüsilisel tasandil on püriit abiks neerukivide ja muude neeruprobleemide puhul.

Vaimsel tasandil on püriit julguse, kartmatuse ja enesekindluse arendaja, soodustab sisemise rahu seisundit, leevendab stressi ja ärevust, toob välja varjatud anded ja avab seni kasutamata potentsiaali, teeb meele selgeks ja ergutab ajutegevust, tasakaalustab ajupoolkerasid, tugevdab mehelikku energiat, abiks meestele, kes tunnevad end kõrvalejäetuna ja nõrgana ning abiks naistele, kes tunnevad alaväärsust ja ei ole kontaktis oma meheliku poolega, parandab õppimisvõimet.

Püriiti on kasutatud aasta sadu ennustamisel. Ta aitab luua sidet teispoolsusega.

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas

Tähemärk: Lõvi

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kuldne, messingkollane, kollane või hall

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Bränd

NEGATIIVSE ENERGIA KAITSE – PÜRIIT CHIPS

Kurja kaitse Rikkus  Kurja kaitse  Melanhoolia kaitse 

3.99 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

NEGATIIVSE ENERGIA KAITSE - PÜRIIT CHIPS + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 4.98