POOD

OBELISK – ROHELINE AVENTURIIN

Roheline aventuriin obelisk aitab sul saavutada sinu eesmärgid. Ta aitab sul otsuseid ellu viia ning saavutada edu ja jõukus. Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul. 

Obelisk koondab kristalli energia ja kiirgab ülevalt välja. Väiksemaid obeliske saab hoida nagu võlukeppi ja kasutada energia suunamiseks kindlasse kehaosasse, ruumi, tööruumi.

EAN: 8720088298626

Suurus: ca 7,5-10cm.

Obeliski ajalugu ja tähendus

Vana-Egiptuse obeliskid kujutasid benbenit, ürgset küngast, millel seisis jumal Atum maailma loomisel. Sellisena seostati neid benu linnuga, Kreeka fööniksi eelkäijaga Egiptusest. Mõnede Egiptuse müütide järgi oli benu lind esimene elusolend, kelle hüüd äratas loomingu ja pani elu käima. Lind oli seotud hommikutähe ja iga päeva uuenemisega, kuid oli ka maailmalõpu märk; samamoodi nagu lind oli hüüdnud, et alustada loomingulist tsüklit, kõlas ta uuesti, et anda märku selle lõppemisest.

VANASE EGIPTUSE OBELISKID ESINDASID BENBENI, ÜRGIST KÜNGAST, MIL SEISIS MAAILMA LOOMIS JUMAL ATUM.
Egiptlased uskusid, et saabub päev, mil jumalad surevad ja kõik naasevad ürgse kaose ühtsuse juurde. Benu lind ei valiks seda eesmärki ise, vaid talle annaks vihje päikesejumal Ra, keda omakorda oleks teavitanud jumal Thoth, inimeste ja jumalate ülestähenduste hoidja. Benu lind oli siiski peamiselt seotud Ra-ga (hiljem Amun ja Amun-Ra) ning valguse ja eluga.

Loe lisa aventuriini tervendavate omaduste kohta: https://kuuvalgus.ee/aventuriin-mida-ta-sinu-ellu-toob/

Raha Armastus Tervenemine Tasakaal 

 

OBELISK – ROHELINE AVENTURIIN

Roheline aventuriin obelisk aitab sul saavutada sinu eesmärgid. Ta aitab sul otsuseid ellu viia ning saavutada edu ja jõukus. Aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

Raha Armastus Tervenemine Tasakaal 

21.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

OBELISK -ROHELINE AVENTURIIN + KRISTALLI HOIUKOTT- ELULILL + PALO SANTO PUU 20G
: 31.90