POOD

PENDEL HOIUKOTIS – VALGEVASEST

Pendel on väeese, millega saab tuvastada inimese kehas olevaid haiguskolde asupaiku ja leida veesooni. Pendel koosneb ketist ja raskuskeskmest. Valmistatud valgevasest. Mõõdud: 2,5cm (pendel), kett 18cm. Sinu energia paneb pendli liikuma ja suunab selle vastuseid andma. Tuleviku ennustasmisel saad pendlile esitada küsimusi.

Alustamiseks võta pendel paremasse kätte ja aseta vasak käsi pendli alla. Ära puuduta vasaku käega pendlilt. Küsi pendlilt, milline on tema Jah vastus? Pendel hakkab liikuma ja näitab sulle. Seejärel küsi, milline on tema Ei vastus.

Pendliga ennustamiseks on oluline, et oleksid ise lõõgastunud ja rahulik. Sea enda ümber palju küünlaid, viiruk. Puhasta ruum Palo Santo pirruga  või rituaaltõrvikuga. Küsi pendlilt, kas ta on valmis sulle vastuseid andma?

Puhasta oma pendel pärast igat kasutuskorda.

Pendeldamiseks nimetatakse radiesteesia valdkonnas peenmateriaalsete-energeetiliste aistingute väljendamist käes hoitava pendli, s.t painduva ühenduse (niidi, nööri, keti vms) abil, mille külge on kinnitatud raskuseks mingi ese. Pendeldamine toimib, kuna teie kehal on kõrge tundlikkusega meeled, mis võtavad peenmateriaalsel tasandil pidevalt vastu palju teavet, mida saab teie alateadvusesse edasi juhtida ja lihaskonna peente, instinktiivsete reaktsioonide abil pendli võnkumisena teadvusele edastada. Niisiis, kõige toredam ei olegi – küll aga on kõige muljetavaldavam – pendli võnkumine teie käes, vaid hoopis teie keha, mis tajub paljusid peenenergeetilisi võnkeid ja kutsub esile mitmesuguseid reaktsioone lihaskonnas. Ehk tekib teil nüüd küsimus, milleks üldse pendel vajalik on, äkki saaks ka ilma selleta. Täiesti õige – saab ka ilma pendlita! Kuid selleks on vaja sügavaid teadmisi, head väljaõpet ja palju harjutamist. Pendlist võib saada teile hea saatja avastusretkel peenmateriaalse energia maailma ja tark nõuandja igapäevaprobleemide lahendamisel.

EAN: 8718657461588

Bränd

PENDEL HOIUKOTIS – VALGEVASEST

Pendel koosneb ketist ja raskuskeskmest. Valmistatud valgevasest. Mõõdud: 2,5cm (pendel), kett 18cm. Sinu energia paneb pendli liikuma ja suunab selle vastuseid andma. Tuleviku ennustasmisel saad pendlile esitada küsimusi. Alustamiseks võta pendel paremasse kätte ja aseta vasak käsi pendli alla. Ära puuduta vasaku käega pendlilt. Küsi pendlilt, milline on tema Jah vastus? Pendel hakkab liikuma ja näitab sulle. Seejärel küsi, milline on tema Ei vastus?

Kaal:30g

 

16.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PENDEL HOIUKOTIS, MESSINGUST + ASTROLOOGIA PENDLI MATT + PALO SANTO PUU 20G
: 34.50
Kategooria: Sildid: ,