POOD

WICCA KIVID – AHHAAT

Wicca kivid ahhaat sinu kristallikogu täienduseks! Wicca paganad ja nõiad kasutavad sümboleid paljude asjade jaoks – rituaalides, loitsudes, tseremooniates ja igapäevaelus. Igal sümbolil on põhitähendus, kuid need kõik tähendavad erinevaid asju ning esindavad erinevate inimeste jaoks erinevaid tundeid ja tegevusi.

Komplektis on 6 ahhaadist Wicca sümbolitega kivi.

Kivi mõõdud: 3.3×2.3cm.

Kaasas on must hoiukott.

Kuue sümboli tähendus:

Viieharuline täht ringis on kõige levinum paganlik sümbol ja seda kasutatakse tavaliselt enese tuvastamiseks paganana või wiccana. Viis punkti esindavad 4 elementi pluss vaim ja ring ühendab neid kõiki. Viieharulist ilma ringita tähte nimetatakse mõnikord pigem pentagrammiks kui pentakliks. Numeroloogiale tuginedes tähendab viis punkti, et pentaakel sümboliseerib Maa elementi ja seda saab kasutada altaril Maa sümbolina.

Kolmikkuu on jumalanna sümbol, mis kujutab neiut, ema ja krooni kasvavat, täis- ja kahaneva kuuna. Seda seostatakse ka naiseliku energia, salapära ja psüühiliste võimetega. Seda sümbolit näete sageli kroonidel või muudel peakatetel, eriti ülempreestrinnadel.

Ankhi sümboli lühike ja traditsiooniline tähendus on “igavene elu”. See sümbol on hieroglüüf, mida on näha lugematutel Vana-Egiptuse nikerdustel, mida tavaliselt hoidsid käes jumalad ja vaaraod, et näidata kuidas nad elu üle juhivad (teisisõnu on surematud). Nendel piltidel hoiab ankh-d pigem silmus kui alus.

Kolmekordse spiraali sümbolil on palju variatsioone, ent peamiselt sümboliseerib see elu- ja taassünni jõudu. See ühendab spiraali (mida kasutatakse sageli elutsükli illustreerimiseks). Number 3 on püha number, nagu on näha kolmekordse jumalanna faasides. Seda sümbolit nimetatakse ka triskelioniks.

Sarvilise jumala sümbolit (päike ja kuu) kasutatakse Wiccas sageli Jumala meheliku energia tähistamiseks. See on arhetüübi sümbol, nagu Cernussos Herne ja teiste taimestiku ja viljakuse jumalate puhul sageli näha. Mõnes feministlikus Wicca traditsioonis, näiteks Dianic Wicca harudes, esindab see sümbol tegelikult juulikuu sarvekuud (tuntud ka kui Blessing Moon) ja on seotud kuujumalannadega.

Spiraal – Vaimsuse mõttes võib spiraali sümbol kujutada teed, mis viib välisest teadvusest (materialism, väline teadlikkus, ego, väline taju) sisemise hinge (valgustumine, nähtamatu olemus, nirvaana, kosmiline teadlikkus) poole. Liikumised sisemise (intuitiivse, mittemateriaalse) maailma ja välise (aine, manifesteeritud) maailma vahel kaardistatakse arhetüüpsete rõngaste spiraaliga; märgib inimkonna arengut nii individuaalsel kui ka kollektiivsel tasandil.
Veelgi enam, taassünni või kasvu mõttes võib spiraalsümbol kujutada loodusteadvust, mis algab tuumast või keskpunktist ja laieneb seega väljapoole. See on kõigi asjade viis, nagu tunnistavad enamik müstikuid.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

WICCA KIVID – AHHAAT

Wicca paganad ja nõiad kasutavad sümboleid paljude asjade jaoks, nagu rituaalid, loitsud, tseremooniad ja igapäevaelu. Igal sümbolil on põhitähendus, kuid need kõik tähendavad erinevaid asju ning esindavad erinevate inimeste jaoks erinevaid tundeid ja tegevusi.

Komplektis on 6 ahhaadist Wicca sümbolitega kivi.

Kivi mõõdud: 3.3×2.3cm.

Kaasas on must hoiukott.

17.90 sis. KM

1 laos

Kategooria: Sildid: ,