POOD

TRIPLE MOON VIIRUKIHOIDJA

Triple Moon viirukihoidja on valmistatud metallist. Sellel tugeval ja kvaliteetsel viirukihoidjal on ümmargune kolmekordse kuu disain. Kaunista oma kodu selle kauni viirukihoidjaga. Mõeldud viirukite põletamiseks.

Mis on viiruk?

Viiruk on aine, mida põletatakse meeldiva lõhna saamiseks. Tegelikult on sõna “viiruk” tuletatud ladinakeelsest sõnast “põlema”.

Viiruk on olnud iidsetest aegadest – seda kasutati religioossetes rituaalides Vana-Egiptuses, Babülonis ja Kreekas. Sajandite jooksul ja tänapäevani on inimesed kogu maailmas kasutanud viirukit erinevatel põhjustel, sealhulgas:

  • kurjade vaimude peletamiseks
  • endaga kontaki saamiseks (meditatsioon, jooga)
  • meeldiva lõhna saamiseks
  • ruumi või enese energeetiliseks puhastamiseks

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi imelisi viirukihoidjaid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

 

TRIPLE MOON VIIRUKIHOIDJA

Triple moon viirukihoidja on valmistatud metallist. Sellel tugeval ja kvaliteetsel viirukihoidjal on ümmargune kolmekordse kuu disain. Kaunista oma kodu selle kauni viirukihoidjaga. Mõeldud viirukite põletamiseks.

EAN: 5056131122406

Suurus: 11cm x 11cm x 2cm

Kaal: 9g

4.80 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

TRIPLE MOON VIIRUKIHOIDJA + MAGUSROHI JA SEEDER VIIRUK TRIBAL SOUL
: 6.90