POOD

SKORPION – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Skorpion – kristallide komplekt. Skorpion on väga sügava tundeeluga. Kuigi esmapilgul võib ta jätta jaheda mulje, keevad pealispinna all tulised emotsioonid, mida nad reedavad vähestele. Natuurilt on Skorpion vaatleja. Ta on aus, analüütiline ja otsekohene. Ei torgi end kunagi kellegi teise ellu ega skandaalidele vahele. Põlema lahvatab ta siis, kui vihastab – kõige sagedamini kellegi reetlikkuse peale. Vaikselt jälgides on ta tegelikult meelde jätnud kõik, mida Sa üldse kunagi valesti oled teinud, ning vihaselt sabaga vehkides ei jäta ta nüüd tegemata ühtki torget.

Niisama raevukalt kui vihastades kaitseb Skorpion “omasid”, kelle sekka võivad end lugeda nii pere kui ka sõbrad. Skorpioni jaoks ei ole olemas poolikuid suhteid – sa kas oled “tema inimene” või mitte. Kui oled, hoiab ta sind hellalt kogu oma südamega ning teenindab ette ja taha, nii et kogu maja saab armastust täis.

Heliotroop või verekivi nagu teda vahel kutsutakse, on roheline, punaste või kollaste täppidega. Vere puhastaja ja võimas ravitseja. Tugevdab intuitsiooni ja suurendab loovust. Maandav ja kaitsev kivi. Suurepärase maandava ja kaitsva kivina hoiab verekivi eemal soovimatuid mõjusid. Heliotroobil usutakse olevat müstilised ja maagilised omadused, mis kontrollivad ilma ning annavad võime hävitada kurja negatiivseenergia ning suunata vaimseid energiaid.

Heliotroop ehk verekivi stimuleerib unistamist, suurendab loovust ja julgustab ennastsalgavust. Verekivi vähendab ärrituvust, agressiivsust ja kannatamatust. See rahustab meeli, hajutab segadust ja parandab otsustusvõimet.

VEEL:

Tiigrisilm vabastab sind ebakindluse energiast. Tiigrisilm annab julgust, enesekindlust ning toob edu akadeemilistes ja ametialastes ettevõtmistes. Kanna tiigrisilma ripatsit kaelas ja anna talle taotlus, mida sa soovid, et tiigrisilm sinu ellu tooks. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada. Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu.

Tiigrisilm on meesenergia kandja, mis aitab saavutada enesedistsipliini. Annab soojust, jõudu ja kindlustunnet. Suurendab küllust ja rikkust ning aitab saavutada stabiilsust ning püsida reaalsuses. Tugevdab nõrka eneseusku ning annab julgust ennast proovile panna. Annab väge muutustega toimetulekuks. Avab päikesepõimiku ja seksuaaltšakra.

Tiigrisilm rahustab närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Tsitriin on  jääkainetest puhastaja. Lleevendab diabeedist, ainevahetuse ja näär­metalitluse häiretest tingitud vaevusi. Ta tugevdab immuunsüsteemi, soolestikku, seedi­mist, südant, vereringet ja närve. Tsitriin eemaldab sinu maksast, neerudest mürkaineid. Tänu sellele vabaneb kehas positiivne energia, naha sära taastub.

Tsitriin on ka looduslik antidepressant! Ta on tugeva toimega kivi, mis toob sinu meeltesse positiivsust, eneseusku ja tegutsemistahet.

Tsitriin kristall aitab sul üle saada kurvameelsusest, asendades selle lootuse ja rõõmu tundega. Ta rahustab ärevaid meeli ning kaitseb depressiooni eest. Tsitriin tekitab sinu kehas teadlikkuse tunde ning aktiveerub tasakaalu kadumisel organismis parandava energiavoo. Tsitriin sobib hästi tundlikele inimestele, kes vaevlevad segadustunde ja otsustusvõimetuse käes. Ta aitab luua selguse peas, kehas ja meeltes. Ta aitab näha, mis on elu mõte! Tsitriin pühib minema masenduse ja ennast hävitavad käitumismustrid. Tistriin aitab uut omaks võtta ning kohaneda elulainetega. Lisaks julgustab ja lihtsustab tsitriin suhtlemist ning parandab kõneosavust.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

SKORPION – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Maandus Ensekindlus Meelerahu

 

8.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

SKORPION - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99