POOD

TSITRIIN KRISTALL – KEHA JÄÄKAINETEST PUHASTAJA

Tsitriin kristall- keha jääkainetest puhastaja leevendab diabeedist, ainevahetuse ja näär­metalitluse häiretest tingitud vaevusi. Ta tugevdab immuunsüsteemi, soolestikku, seedi­mist, südant, vereringet ja närve. Tsitriin eemaldab sinu maksast, neerudest mürkaineid. Tänu sellele vabaneb kehas positiivne energia, naha sära taastub.

Tsitriin on ka looduslik antidepressant! Ta on tugeva toimega kivi, mis toob sinu meeltesse positiivsust, eneseusku ja tegutsemistahet. 

Märksõnad: küllus, jõukus, edu, tarkus, positiivsus, päikselisus, neelab negatiivset energiat; rahustab, leevendab depressiooni, õnne ja helduse kivi, rõõm, keskendumine, kosutab füüsilist keha, suhted, kommunikatsioon, loovus, sisemine tugevus, eesmärkide saavutamine, terve enesekindlus.

Tsitriin kristall aitab sul üle saada kurvameelsusest, asendades selle lootuse ja rõõmu tundega. Ta rahustab ärevaid meeli ning kaitseb depressiooni eest. Tsitriin tekitab sinu kehas teadlikkuse tunde ning aktiveerub tasakaalu kadumisel organismis parandava energiavoo.
Tsitriin sobib hästi tundlikele inimestele, kes vaevlevad segadustunde ja otsustusvõimetuse käes. Ta aitab luua selguse peas, kehas ja meeltes. Ta aitab näha, mis on elu mõte! Tsitriin pühib minema masenduse ja ennast hävitavad käitumismustrid.
Tistriin aitab uut omaks võtta ning kohaneda elulainetega. Lisaks julgustab ja lihtsustab tsitriin suhtlemist ning parandab kõneosavust.
See positiivsuse ja energiavoo kristall toob sinu ellu sihid ja eesmärgid. Ta aitab sul neid seada ning ellu viia. 
Tsitriin on üks neist kristallidest, mis puhastab end ise. Kuuma päikese käes pikalt seistes kaotab ta oma särava värvi. Soovi korral pese teda ilma keemiat sisaldava loodusliku seebiga.
SKU/ EAN: 8718657464367
Bränd

TSITRIIN KRISTALL – KEHA JÄÄKAINETEST PUHASTAJA

Keha puhastaja Positiivsus Aitab depressiooni vastu Tasakaal  Tervis

Looduslik tsitriin kannab endas päikese energiat ja on tõeline positiivuse kristall. Ta toetab keha puhastamist mürkainetest, mõjub positiivselt ning vabastab tasakaalustavad energiad, kui kehas või meeltes peaks seda vaja minema. Kanna tsitriini rahakoti vahel või taskus. Hoia teda alati enda läheduses.

Ühe kristalli suurus on ca 3 x 2cm

 

Original price was: €7.54.Current price is: €1.50. sis. KM

14 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

Puhasta oma kivi ja kodu Palo Santo pirruga:

TSITRIIN KRISTALL - KEHA JÄÄKAINETEST PUHASTAJA + PALO SANTO PUU 20G
: 6.00