POOD

MUST TURMALIIN KAELARIPATS – MAANDUS

Must turmaliin kaelaripats – maandus on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Kaelaripatsi kinnitus on valmistatud 925 hõbedast. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Pista must turmaliin igale pereliikmele tasku, et olla kaitstud. Kodu kaitsmiseks aseta kodu välisuksele 2 kivi. Selliselt hoiad halva energiaga inimesed oma kodust eemal. Kodu jääb avatuks ainult ausatele ja heatahtlikele inimestele.

Ühe kivi suurus ca 2.5-3.5cm

EAN: 8719172838992

 

Bränd

MUST TURMALIIN KAELARIPATS – MAANDUS

Turmaliini kaelaripats on käsitsi valmistatud. Iga kivi on unikaalne. Suurus ca 2.5-3.5cm. Nahaga otseses kokkupuutes on kivi toime kõige tugevam. Kaelaripatsi kinnitus on valmistatud 925 hõbedast.

Pael ei kuulu komplekti!

Negatiivse energia kaitse ♥ Lein  Üksindus ♥ Ärevus 

16.90 sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

MUST TURMALIIN KAELARIPATS - MAANDUS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 18.79