POOD

TURMALIINIKVARTS RIPATS

TURMALIINIKVARTS RIPATS  ühendab musta turmaliini ja mäekristalli omadused. See kehastab turmaliini kaitsvaid ja maandavaid aspekte ning mäekristalli puhastavaid ja selgeid energiaid. Väga võimas!!!

 

Omadused:

  • Suurus: +/- 2cm
  • EAN/SKU: 8719172834390
  • Päritolumaa: Brasiilia

Must turmaliin on üks kõige tugevamaid kaitsekristalle ning seda kasutatakse sageli energia kaitseks, kuna see blokeerib elektromagnetilisi kiirgusi, negatiivset energiat ja psüühilisi rünnakuid. Kuna tänapäeva maailm on täis elektroonilisi seadmeid, nagu arvutid, telefonid ja Wi-Fi, on meie keha ja meel pidevas elektromagnetilise kiirguse risttule all. Must turmaliin aitab seda kiirgust neutraliseerida ja kaitsta meid selle negatiivse mõju eest.

Lisaks sellele võib must turmaliin aidata kaitsta ka meie emotsionaalset tervist. Kui oleme ümbritsetud negatiivsete inimeste või olukordadega, võime tunda end kurnatuna, ärritununa või stressis. Must turmaliin võib aidata meil neid negatiivseid emotsioone tasakaalustada ja kaitsta meie energiavälja.

Musta turmaliini saab kasutada mitmel erineval viisil, näiteks kandes seda endaga kaasas või asetades selle oma koju või kontorisse. Sa võid seda kasutada ka meditatsioonis, kandes kristalli käes või asetades selle enda lähedale, et saada sellest kaitsev energia.

See võib aidata kaitsta sind negatiivsete energiate, elektromagnetilise kiirguse ja psüühiliste rünnakute eest ning tasakaalustada negatiivseid emotsioone. Kui otsustad musta turmaliini kasutada, siis soovitan sul seda kanda või asetada enda lähedale, et saaksid sellest kõige suuremat kasu.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik ja tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu.

Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

Mäekristall puhastab sinu ja sinu kodu energiad. Aseta ta kodus ruumi, kus sa viibid kõige rohkem ning mäekristall asub hingega seda ruumi negatiivsest energiast puhastama ja hoiab selle sinust eemal. Kui sul on mäekristall kodus, on oluline, et sa ruumist negatiivse energia viirukitepalo santo puu pirru, rituaaltõrviku või eeterlike õlidega toast välja viiksid.

Mäekristall on suurepärane kristallialtari kivi. Ta sobib kõikide teiste kividega kokku ega muuda nende energiat. Ta tugevndab kodu Feng Shui energiaid. Eriti võimas on tema energia kasvava kuu ajal.

Kuna mäekristall on universaalne tervendaja, siis töötab ta kõikide tervisemuredega.

*Tegemist on naturaalse tootega, nii et värv, kuju ja suurus võivad pildil olevast erineda ja erineda.

*See toode on nikli-, plii- ja kaadmiumivaba

TURMALIINIKVARTS RIPATS

TURMALIINIKVARTS RIPATS  ühendab musta turmaliini ja mäekristalli omadused. See kehastab turmaliini kaitsvaid ja maandavaid aspekte ning mäekristalli puhastavaid ja selgeid energiaid. Väga võimas!!!

4.20 sis. KM

4 laos