POOD

ÜLIM RAHU – LAPIS LAZULI LAPIK KIVI

Ülim rahu lapis lazuli lapik kivi – võrratu täiendus Sinu kristallikogusse! Lapis lasuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lazuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.

Lasuriit on väga spirituaalne kristall – ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Lapis lazuli on võimas truuduse kristall, kuna suurendab kandja õrnuse ja läheduse tundeid. Lasuriit on ka tarkuse ja teadlikkuse kristall. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.

See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.

Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

EAN: 8720088291016
Mõõdud: ca 3,5×4,5cm

Mõtte selgus Sõnaosavus Edukus Ühendus kõrgemate jõududega  Rahuli uni  Peavalu leevendus

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

 

Bränd

ÜLIM RAHU – LAPIS LAZULI LAPIK KIVI

Lapis lasuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lazuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.

Mõtte selgus Sõnaosavus Edukus Ühendus kõrgemate jõududega  Rahuli uni  Peavalu leevendus

9.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ÜLIM RAHU - LAPIS LAZULI LAPIK KIVI + TUGEVA SÕPRUSE KÄEKETT- LAPIS LAZULI
: 21.90