POOD

VALGE JASPIS KUJU ELEVANT

valge japsis kuju elevant toob sinu ellu rõõmu, energiat, positiivsust ja rahu. Kaitseb ohtlikute olukordade eest ja muudab need hoopis toredateks, seiklusrohketeks ning avastamisrõõmu pakkuvateks kogemusteks. Arvatakse, et valge jaspis on abiks ka füüsilises maailmas. Nimelt aitab kivi tugevdada immuunsüsteemi, ravi haavu ja puhastab verd.

MIKS KASUTADA VALGET JASPIST?

Valge Jaspis on lootuse ja rahulikkuse kivi, mis toob rahu eriti depressiooni või lähedase kaotuse ajal. Selle õrn energia tõstab aeglaselt, ent kindlalt tuju ning hoiab vankumatu ja kindlameelsena isegi keset kaost.

Valge Jaspis on läbipaistmatu. Tavaliselt on kivil väga peened osakesed, mis on laiali hajutatud, põhjustades läbipaistmatu ja ainulaadse välimuse. Sellel kristallil on klaasitaoline läige. Valge Jaspis on meeliülendav kivi, mis toob lootust ja kordaminekuid. Kasutage valget jaspist, et kaitsta ennast ja lähedasi negatiivsuse eest. Valge Jaspis on abiks värsketele emadele ja nende beebidele, aidates sisendada seda “Jaspist toitvat loodust”.

Kasutatuna koos kroontšakraga, loob valge jaspis samaaegselt tasakaalustatud vaimu ja keha. Seda kasutatakse sageli unistuste ja soovide täitumiseks. Füüsiliselt võib valge jaspis aidata neuroloogiliste tasakaaluhäirete, autoimmuunhäirete, luuüdi, rakkude taastumise ja viljakuse korral. Üldiselt tuntakse Jasperit kui “kõrgeimat kasvatajat”. See hoiab ja toetab stressi ajal ning toob rahu ja terviklikkuse. Tervendamises kasutatav Jaspis ühendab kõik teie elu aspektid. Jaspis tuletab inimestele meelde, et nad peaksid üksteist hoidma.

♥ Rõõm♥  Helgus ♥ Positiivsus ♥  Tasakaal ♥  Enesekindlus♥ 

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

Kaal: 44g

EAN: 8719497613984

 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

VALGE JASPIS KUJU ELEVANT

Valge jaspis elevant on rõõmu sümbol, positiivne ja kaunis.Kaitseb ohtlikute olukordade eest ja muudab need hoopis toredateks, seiklusrohketeks ning avastamisrõõmu pakkuvateks kogemusteks. Arvatakse, et valge jaspis on abiks ka füüsilises maailmas. Nimelt aitab kivi tugevdada immuunsüsteemi, ravi haavu ja puhastab verd.

 Rõõm  Helgus  Positiivsus   Tasakaal ♥  Enesekindlus♥ 

Suurus: pikkus 4,5cm x laius 2cm x kõrgus 3cm

Original price was: €17.60.Current price is: €9.90. sis. KM

1 laos