POOD

VIIRUKIALUS BUDDHA ON MOON

Buddha on Moon koonusviiruki ja viirukialus 2in1 on disainilt lihtne, kuid ilusa tagasivooluga viirukipõleti. Kui koonus põleb, koondub koonuse suits hüpnotiseeriva kose efektiga allapoole, et koguneda põhja. Viiruk tekitab lõõgastunud ja rahumeelse oleku. Põleta koos koonusviirukiga või klassikalise viirukiga.

Mis on koonusviiruk?

Viirukikoonused on koonuselise kujuga kivistunud viiruki massid. Nagu ka tavalisi viirukipulki, on ka viirukikoonuseid mitmesuguseid erinevate koostisainetega. Viirukikoonuseid kasutatakse läänepiirkondades üldiselt vähem, kuid kohalikud, näiteks Indias, armastavad neid väga.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi koonusviiruki põleteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

VIIRUKIALUS BUDDHA ON MOON

Buddha on Moon on ilusa tagasivooluga viirukipõleti koonusviirukitele. Viiruki alusel on hoiukoht ka klassikalistele viirukitele. Kui koonus põleb, koondub koonuse suits hüpnotiseeriva kose efektiga allapoole, et koguneda põhja. Viiruk tekitab lõõgastunud ja rahumeelse oleku. Põleta koos koonusviirukiga.

  • EAN: 8720088297919
  • Suurus: 17cm x 15cm
  • Kaal: 200g

28.99 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

VIIRUKIALUS BUDDHA ON MOON + AJURVEDALAVENDLI KOONUSVIIRUK 10TK
: 31.29