POOD

ENERGIA INGEL RIPATS KARNEOOL

“Energia ingel” karneool ripats vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust.

Karneool on ürgemaduse kandja. Tõeline naiste kivi. Avab südame ning aitab ühenduses olla oma sisemise lapsega. Hea abiline apaaita ja kurbuse korral. Karneool on ka hea teiste kivide puhastaja, kuid puhasta kindlasti karneool pärast protseduuri ära.

Inglid on sõnumitoojad kõrgematest sfääridest, valmis andma meile emotsionaalset kindlustunnet ja vaimset juhatust. Mäekristiallist käsitööna valmsitatud inglid aitavad meil luua ühenduse oma kaitseingliga, kes valvab ja kaitseb meid kõiges, mida me palume. Igal inglil on oma ainulaadne muster ja värv.

EAN: 8719172835182

Karneool

Suurus: 3cm

Kaal: 8g

Pael ega kett ei ole kaasas.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

 

Bränd

ENERGIA INGEL RIPATS KARNEOOL

Karneool kristallist käsitsi valmistatut ingliripats vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust.

EAN: 8719172835182

Karneool

Suurus: 3cm

Kaal: 8g

Pael ega kett ei ole kaasas.

 

8.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ENERGIA INGEL RIPATS KARNEOOL + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 10.79