POOD

FLUORIIT RIPATS

Fluoriit ripats annab parima kaitse viiruste perioodil. Kanna teda kaelas ja ole kaitstud külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste eest. Fluoriidil on kaitsevõime ka hingamisteede- ja kopsuhaiguste, artriid vastu. Ta tugevdab luustikku ja hambaid. Aitab kiiresti paraneda haavandite ja põletushaavade korral. Ta leevendab peavalu, stressi. Seedimisel aitab ta mineraalaintel imenduda. Odraiva tekkimisel hoia fluoriiti 10-30min villi peal. Pärast protseduuri puhasta fluoriit soolvees. 

Fluoriit on ka nooruse kivi ning usutakse, et ta vähendab kortuse teket ning taastab rakke. 

Fluoriit on hea õppimiskivi, kuna soodustab keskendumisvõimet ja kiiret mõtlemist. Kaitseb manipuleerimise ja mõjutamise eest. Fluoriit aitab luua korda. Grupitöö soodustaja, sest loob hea õhkkonna ühise eesmärgi nimel töötamiseks. Fluoriit annab ka kaitse elektromagnetkiirguse vastu (TV, arvuti, mobiil). On hea luudele ja hammastele.

Fluoriit on unikaalse värvigammaga kivi. Iga suguga kivi on omanäoline ja kordumatu. Värvitoonid ja mustrid varieeruvad rohelise ja lilla heledamate ja tumedamate toonide vahel.

EAN: 8720088294789

Mõõdud: ca 3cm

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

FLUORIIT RIPATS

Fluoriidi ripats – viiruste kaitse annab parima kaitse viiruste perioodil. Kanna teda kaelas ja ole kaitstud külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste eest. Fluoriidil on kaitsevõime ka hingamisteede- ja kopsuhaiguste, artriid vastu. Ta tugevdab luustikku ja hambaid. Aitab kiiresti paraneda haavandite ja põletushaavade korral. Ta leevendab peavalu, stressi. Seedimisel aitab ta mineraalaintele imenduda.

7.90 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

FLUORIIT RIPATS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 9.79