POOD

KAITSE – MUST TURMALIIN LAPIK KIVI

Must turmaliin lapik kivi on tugev kaitsekivi. Musta turmaliini on aasta sadu kasutatud deemonite ja kurja silma vastu kaitsekivina. Ta peletab eemale halvad hinged. Ta säilitab selle, mille sa oled loonud ja aitab lõhkuda kõik ebavajliku ning negatiivsed energiad, mis sind pidurdavad. Kandes teda koos mõne teise kristalliga, kaitseb ta seda, millepärast sa teist kristalli kannad. Kandes teda koos aventuriiniga, kaitseb ta sinu raha, kandes koos ametüstiga, kaitseb sinu rahu ja head und, koos roosa kvartsiga, kaitseb ta sinu armastust.

Must trumaliin lapik kivi sobib kõige paremini tervenduskiviks, kuna katab ära tšakra ning kokkupuutepind kehaga on maksimaalne. Samuti ei vaju ta keha peale asetades kehalt maha ning on piisavalt suur, et kutsuda esile energeetilisi ja füüsilisi muutusi. Kaitsekristallina kanna teda taskus endaga kõikjla kaasas.

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Pista must turmaliin igale pereliikmele tasku, et olla kaitstud. Kodu kaitsmiseks aseta kodu välisuksele 2 kivi. Selliselt hoiad halva energiaga inimesed oma kodust eemal. Kodu jääb avatuks ainult ausatele ja heatahtlikele inimestele.

EAN: 88720088291009
Suurus

2-4cm, 4-6cm

KAITSE – MUST TURMALIIN LAPIK KIVI

Must turmaliin on tugev kaitsekivi. Musta turmaliini on aasta sadu kasutatud deemonite ja kurja silma vastu kaitsekivina. Ta peletab eemale halvad hinged. Ta säilitab selle, mille sa oled loonud ja aitab lõhkuda kõik ebavajliku ning negatiivsed energiad, mis sind pidurdavad. Kandes teda koos mõne teise kristalliga, kaitseb ta seda, mistõttu sa teist kristalli kannad.

9.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KAITSE - MUST TURMALIIN LAPIK KIVI + PALO SANTO PUU 20G
: 14.00