POOD

KALJUKITS – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Kaljukits – kristallide komplekt. Kaljukitsede puhul võib üsna kindel olla, et kui ta on endale midagi pähe võtnud, siis ära ta selle teeb. Isegi kui elul on varuks takistusi, isegi kui keegi kahtleb, isegi kui see läheb plaanitust rohkem maksma – see saab tehtud. Lihtsalt juba seepärast, et Kaljukits ei alusta millegagi enne, kui ta on veendunud selle otstarbekuses, kaalunud läbi poolt- ja vastuargumendid. Ta seab realistlikke sihte ja liigub sihikindlalt nende poole ning tavaliselt on ta käigud sealjuures äärmiselt loogilised. Vahel võib ta kõrvalt paista natuke mustvalge maailmavaatega – lihtsalt sellepärast, et kõik, mis ei allu Kaljukitse loogikale, ei mahu ta maailmapilti.

Tiigrisilm on külluse, jõukuse, enesekindluse ja edu kristall. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada. Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu. Ta kaitseb psüühhiliste rünnakute eest ja hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.

Tiigrisilm on alati valvas, tuues meie sisenägemisse teravust ning mõistma paremini iga olukorra põhjuseid ja tagajärgi. See julgustab meid oma jõudu targalt kasutama ja koondab segase info ühtseks tervikuks. Tiigrisilm toetab vajalikke muutusi kõigis eluvaldkondades, tugevdades tahet ja kavatsuste selgust, et avalduda kõrgeimal tasemel. Ta inspireerib loovust ning oma annete ja võimete kasutamist. Ta on suurepärane kivi rikkuse saavutamiseks ja selle säilitamiseks, kuna aitab sul teha õigeid otsuseid.

VEEL:

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse. Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Karneool toob sinu ellu energia ja rahu. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust. Karneool on ürgemaduse kandja. Tõeline naiste kivi. Avab meie südame ning aitab ühenduses olla oma sisemise lapsega. Hea abiline apaatia ja kurbuse korral. Karneool vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest.  Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

KALJUKITS – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Rahu Ensekindlus Maandus

 

8.50 sis. KM

Saadaval järeltellimisel

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KALJUKITS - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99