POOD

LÕVI – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Lõvi – kristallide komplekt. Südasuve sümbol, elurõõmust pakatav lõvi märk tähistab ehedat loomiskirge. Inimene, kel on Päike Lõvis, on energiline, rõõmsameelne, vajab palju komplimente ja oskab neid ka teistele teha. Tema ülesanne on soojendada oma kiirguse ja positiivsusega ka neid, kellel on vähem energiat ja mängulusti. Kuna Lõvi on harjunud rambivalguses särama, siis pimedas istuv publik ei paista talle hästi kätte ja nii on ta pahatahtlike poolt üsna haavatav.

Sageli tegeleb lõvi kas tööalaselt või vabal ajal lastega, draamakunstiga, meelelahutusega. Lõvi on kõigist sodiaagimärkidest suurim romantik. Negatiivse poole pealt kipub pidevalt aplausi ootama, on edev, väga uhke, jäik oma põhimõtete järgimisel ja kergesti haavuv. Lõvi element on tuli ja seetõttu on ka tema värvideks säravad kuldsed, kollased ja oranžid toonid. Ammustest aegadest on Lõvi tähemärgiga seotud ka lilla, aristokraatia ja võimu värv.

Tiigrisilm on külluse, jõukuse, enesekindluse ja edu kristall. Lõvi üks peamisi õnnekristalle. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada. Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu. Ta kaitseb psüühhiliste rünnakute eest ja hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.

Tiigrisilm on alati valvas, tuues meie sisenägemisse teravust ning mõistma paremini iga olukorra põhjuseid ja tagajärgi. See julgustab meid oma jõudu targalt kasutama ja koondab segase info ühtseks tervikuks. Tiigrisilm toetab vajalikke muutusi kõigis eluvaldkondadestugevdades tahet ja kavatsuste selgust, et avalduda kõrgeimal tasemel. Ta inspireerib loovust ning oma annete ja võimete kasutamist. Ta on suurepärane kivi rikkuse saavutamiseks ja selle säilitamiseks, kuna aitab sul teha õigeid otsuseid.

VEEL:

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Lõvi jaoks oma ta rahustavat toimet. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Ametüst mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele. Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamületiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

Imeilus lilla vääriskivi, ametüst toob  jõudu, julgust ja rahu. Ametüt on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada. Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu elu vaimse ja füüsilise tasakaalu. Ametüsti silmad sa inimesel, kes austab nii iseennast ja kui ka teisi, kõike elavat enda ümber. Ta on armastusväärne, usaldab oma intuitsiooni ja oskab elus seda parimal viisil kasutada. Kanna ripatsit kaelas ja anna talle taotlus, mida sa soovid, et ta sinu ellu tooks. Kui soovid rahuneda, libiseda unistuste lainele ning leida kontakti enda intuitiivsema poolega, on ametüst parim valik kristallide imelises maailmas.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Lõvi jaoks on ta universaalne soovide ja unistuste täideviija. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik ja tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu.

Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

LÕVI – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Õnn Rahu Unistuse täideviimine

 

8.50 sis. KM

7 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

LÕVI - KRISTALLIDE KOMPLEKT + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM + PALO SANTO PUU 20G
: 13.99