POOD

PALVETAV BUDDHA KOONUSVIIRUKI PÕLETI

Palvetav Buddha koonusviiruki põleti suunab viiruki suitsu maagilise jõena alla. Selleks on vaja back-flow tüüpi viiruki koonuseid. Õhuaukude kaudu voolab suits kosena alla ja loob kauni efekti ning on eriti efektne spetsiaalses koonusviiruki põletis. Valmistatud keraamikast.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Kogu valiku teisi võrratuid viirukialuseid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

Materjal: keraamika
Mõõdud: 12x10x9
Kaal: 300 gr
EAN: 8720088292686

PALVETAV BUDDHA KOONUSVIIRUKI PÕLETI

Palvetav Buddha koonusviiruki põleti suunab viiruki suitsu maagilise jõena alla. Õhuaukude kaudu voolab suits kosena alla ja loob kauni efekti ning on eriti efektne spetsiaalses koonusviiruki põletis.

24.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PALVETAV BUDDHA KOONUSVIIRUKI PÕLETI + NAG CHAMPA SUPER HIT KOONUSVIIRUK 12TK + AJURVEDA VALGE SALVEI KOONUSVIIRUK 10TK
: 28.70