POOD

RAHU JA HARMOONIA – SODALIIT CHIPS

Rahu ja harmoonia – sodaliit chips klaaspudelis on suurepärane kingitus endale või lähedasele. Klaaspudelis chipsidest saad valmistada kristallivett või kanda endaga kaasas. Klaaspudelil on 47cm pikkune nahast pael, mille abil saad pudelit riputada või kaelas kanda. 

  • Pudeli kõrgus: 3.6cm
  • Nahast paelaga klaaspudelis
  • EAN/ SKU: 8720088296325

Harmoneeriv kivi, mis täidab sinu vaimu ja keha usalduse, harmoonia ja aktsepteerimise energiatega, et aidata selgemalt suhelda. Suurendab arusaama iseendast, aidates sul sügavamalt vaadata oma tugevaid ja nõrku külgi ning elueesmärke. Ta aitab sul saada ühendust oma tõelise Minaga. Sodaliit rahustab närve ja aitab üle saada ülitundlikkusest ja hüpperaktiivsusest.

Sodaliit on ka suhtlemiskivi, mis aitab sul ennast paremini väljendada.

Mediteerimisel aseta sodaliit oma laubale ning tunne sügavat kontakti oma spirituaalse minaga. Ta aitab sul saavutada sügava meditativise seisundi.

Enesetervendamisel aitab sodaliit sul üle saada järgmistest vaevustest:  kurguvaevused, laringiit, kõrge vererõhk, autism, aju, keskendumisraskused, hüperaktiivsus, depressioon ja stress, kilpnääre, neerude puhastamine, vananemisega seotud hirmud.

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Bränd

RAHU JA HARMOONIA – SODALIIT CHIPS

Harmoonia Rahu Elueesmärk Ühendus enda Minaga Eneseväljendus Hirmude vastu

3.99 sis. KM

5 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

RAHU JA HARMOONIA - SODALIIT CHIPS + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 4.98