POOD

ROSMARIIN AROOMIÕLI – AROMAFUME

Rosmariin aroomiõli brändilt Aromafume on puiduse lõhnaga, millel on kosutav mõju nii kehale kui ka vaimule. Rosmariin turgutab sinu energiat väsimuse hetkedel. Rosmariini ergutav ja värskendav aroom stimuleerib mõttetegevust ja suurendab teotahet. Naha hooldusel leevendab aknet, ekseeme dermatiiti, stimuleerib vereringet, tõstab vererõhku, vähendab lihase-, liigesevalusid, korrastab seedesüsteemi.

Peavalu leevendamiseks määri õliga otsaesist, meelekohti ja kukalt. Rosmariinõli tilgutamisel vannivette või tema kasutamine massaazhõli komponendina lõdvestab lihaseid, vähendab väsimusetunnet, suurendab vastupidavust. Hommikuse unisuse peletamiseks võib nuusutada rosmariiniõli otse pudelist. Aitab kõõma vastu ja soodustab juuste kasvu. Piserdada veidi õli juukseharjale või segada shampooni hulka. Toodetakse destillatsioonimeetodil. Värvitu või kahvatukollane õli. Sisaldab peamiselt pineene, kampeeni, limoneeni, tsineooli, borneaali jt komponente. Seguneb hästi viiruki, lavendli, tsitronella, aedliivatee, männi, basiiliku, piparmündi, seedri, kaneeli, rohelise apelsini jt õlidega. Kasutatakse laialdaselt kosmeetikatoodete, seebi ja parfüümide valmistamisel. Aga ka toiduainetetööstuses ning jookide tootmisel. Õli ei soovitata kasutada raseduse ajal, samuti kõrge vererõhu puhul ja epilepsiahaigetel.

Sertifitseeritud eeterlik õli, Rosmariini eeterlik õli, 100% looduslik ja lahjendamata. 

Kogus: 10ml

Avatuna säilib 2a

Hoia otsese päikese eest kaitstuna

EAN: 8901362068511

Aromafume Naturals
Aromafume Naturals pakub puhaste looduslike eeterlike õlide kollektsiooni, mis on väga inspireeritud loodusest. Parima kvaliteediga looduslikud eeterlikud õlid täidavad iga pudeli armastusega. Nende õlide põletamisel oma kodus tunnete end koheselt veetuna lopsakatesse rohelistesse mägimetsadesse ja puuviljaaedade orgudesse.

Kogu valiku meie imelisi aroomiõlisid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/olid/.

 

Bränd

ROSMARIIN AROOMIÕLI – AROMAFUME

Rosmariini aroomil on puidune toon, millel on kosutav mõju nii kehale kui vaimule. Rosmariin turgutab sinu energiat väsimuse hetkedel. Rosmariini ergutav, värskendav aroom stimuleerib mõttetegevust ja suurendab teotahet.

Vaata aroomilampide valikut siin!

 

4.60 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ROSMARIIN AROOMIÕLI, AROMAFUME + AROOMILAMP SAVIST - ELULILL
: 24.10
Kategooria: Sildid: , ,
Sulle võib meeldida ka…