POOD

VEEVALAJA – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Veevalaja – kristallide komplekt. Veevalajatele meeldib asju teha enda moodi.  Üleüldse on Veevalajad suured leiutajad ja ideede generaatorid. Maailmas kõige enam vihkab Veevalaja seda, kui keegi ütleb talle, mismoodi peab mõtlema. Igasugused piirangud ajavad ta närvi ja inimesed, kes temaga nõus ei ole, teevad seda samuti. Enda ideede kaitseks võib Veevalaja lõputult vaielda. Enamikku Veevalajaid seob omavahel õrn tundemaailm. Kes Veevalajat ainult pealiskaudset tunneb, sellele jätab ta ilmselt targa, terava, humoorika ja ehk isegi natuke üleoleva mulje. Ta ei taha lasta inimesi ligi. Veevalaja tunded on sügavad ja õrnad ning üldjuhul hoiab ta need kiivalt enda teada. Kindlasti ei ava ta enda tõelist mina pelgalt tuttavatele, vaid ainult lähiringi sõpradele ning nende seltsis on ta tõeliselt soe ja sädelev seltskonna hing.

Ametüst on hingekivi ja universaalne tervendaja. Tugeva raviva ja puhastava toimega. Ametüst aitab vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest. Ametüst on väga rahustava toimega, neutraliseerib viha, raevu, hirmu ja ärevust, muutes selle armastuse energiaks. Parandab mälu ja keskendumisvõimet. Ametüst puhastab aurat. Aitab tuua head ja rahulikku und. Tõhus migreeni ravija. Ametüst toob sulle hea une. Pane ta padja alla või voodi kõrvale ja ametüst aitab sul rahuneda ning sügavalt magada.

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Väevesi mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele. Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamuletiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

VEEL:

Hematiitkvarts kivi nimetatakse ka punaseks tervendajaks ja see on tuntud oma maandusomaduste poolest. Aitab emotsionaalselt ja füüsiliselt eemaldada saasteaineid ning stimuleerib tahtejõudu. Füüsilisel tasandil avaldab see kivi positiivset mõju südamele, veresoontele ja immuunsüsteemile. Hematiitkvarts kannab endas nii mäekristalli kui hematiidi omadusi. Suurendab jõudu ja vastupidavust ning kaitseb Sinu aurat kõige negatiivse eest. Hematiitkvarts pakub kaitset kõigil tasanditel – füüsiliselt, vaimselt, emotsionaalselt ja vaimselt. Kuna see on maanduskivi, aitab see teil olla keskendunud ning annab teile kindlustunde, et ületada kõik enda või teiste loodud piirangud.

Aprikoos ahhaat aitab luua vanemate ja laste vahelisi sidemeid. Hoiab sind pingelisel perioodil tugevana ning aitab raskustest välja tulla. Aprikoosi ahhaat on rahu, enese armastamise, enese aksepteerimise ja tervise hoidmise kristall. Tasakaalustab mees- ja naisenergiaid ning aitab tuua meelerahu. Ta on jõu kivi. Ta aitab leppida olukoradega, mis ei allu meie endi kontrollilee ja leevendab stressi. Ta on väga kaitsev kristall lastele, kaitstes neid kukkumise eest

Mõju tervisele: toetab immuunsüsteemi, maksa ja kõhunääret.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

VEEVALAJA – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Tervendus Kaitse Enesearmastus

 

8.50 sis. KM

50 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

VEEVALAJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99