POOD

STRESSI MAANDAJA ROHELINE JASPIS

“Stressi maandaja” roheline jaspis maandab stressi, hoiab ja kaitseb. Ta annab sulle stressi ajal meelekindlust ja toob rahu. Roheline jaspis on ülim hoolitseja. Ta aitab sul jõuda lahendusteni ja äratab sinus loomingulisuse.

JASPIS kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Jaspis tasakaalustab inimestevahelisi suhteid. Aseta jaspis töökohta, et ta saaks mõistva ja hooliva keskkonna luua. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista.

Kui te olete väga stressis või võitlete ärevustundega, pakub roheline jaspis teile võimsat emotsionaalset tervendamist, et tasakaalustada negatiivset. See kivi on uskumatult kasulik tasakaalu ja stabiilsuse leidmisel, mida on väga vaja oma emotsionaalse tervise säilitamisel.

EAN: 8720088297643

Loe kristallide laadimise ja puhastamise kohta SIIN

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

 

Suurus

3,5×3,5x1cm, 3x2x1cm, 5x2x1,5cm, 5x3x1,5cm, 6x3x2cm

Bränd

STRESSI MAANDAJA ROHELINE JASPIS

Stressi maandus  Suhted  Rahu  

Roheline jaspis on tugev stressi maandaja ja suhete korrasta. Kanna teda endaga kaasas ning aseta töökohal lauale.

Kuna kristall eemaldab enda ümbert negatiivse energia, vajab ta ka ise puhastamist. 

2.805.30 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

STRESSI MAANDAJA ROHELINE JASPIS + MEISTERTERVENDAJA- MÄEKRISTALL TOORKIVI + KODU KAITSE JA PUHASTUS- MÄEKRISTALLI GEOOD S
: 19.70