POOD

INGLITE KAITSE – ANGELIIT

Inglite kaitse angeliit on võimas väekivi – Inglite kivi ja tervendaja. Ta aitab meil ühenduses olla kõrgema Mina ja Kaitseinglitega. Anegeliit aitab andestada ning eemaldab hirmu ja viha. Ta toob sulle meelekindlust ja sisemist rahu. Ta saab hakkama suurte pingete ja stressiga. Ta aitab meil ühenduses olla kõrgema Mina ja Kaitseinglitega. Ta on kurgutšakra kivi. Angeliit aitab öösiti rahulikult magada. Hoia kivi padja all või öökapil. Hea tervendaja kaela-, kurgu-, kõrva ja ninaprobleemide korral.

Füüsiline tervendus: unetus, stress, kurguvaevused, kurgupõletik, kõrivähk, suurenenud lümfisõmed, sapipõis, osteoporoos, luude ja liigeste haigused, kaltsiumi omastamine, vedelikupuudus kehas, pehmete kudede ja veresoonte taastamine, kaalujälgimine

Energiakeskused: kurgukeskus, järgmistena laubakeskus ehk kolmas silm, kroonkeskus, hingetäht

Näärmed: harknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Veevalaja 

Planeet: Neptuun, Uraan

Element: õhk, vesi

Värv: sinine

Angeliidile ei meeldi vesi. 

Rahulik uni  Inglite kaitse energia  Stressi vastu  Rahu  Hirmude vastu  Andestus ♥ 

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristalli-laadimine-ja-puhastus/.

 

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

 

EAN: 8720512971088

Mõõtmed -
Bränd

Suurus

3cm, 4cm, 6cm

INGLITE KAITSE – ANGELIIT

Angeliit on võimas väekivi – Inglite kivi ja tervendaja. Ta aitab meil ühenduses olla kõrgema Mina ja Kaitseinglitega. Anegeliit aitab andestada ning eemaldab hirmu ja viha. Ta toob sulle meelekindlust ja sisemist rahu. Ta saab hakkama suurte pingete ja stressiga. Ta aitab meil ühenduses olla kõrgema Mina ja Kaitseinglitega. Ta on kurgutšakra kivi. Angeliit aitab öösiti rahulikult magada. Hoia kivi padja all või öökapil. Hea tervendaja kaela-, kurgu-, kõrva ja ninaprobleemide korral.

Rahulik uni  Inglite kaitse energia  Stressi vastu  Rahu  Hirmude vastu  Andestus ♥ 

Vali toorkivi suurus: ca 3x4x0.5cm / 4x3x2cm / 6x4x3cm

4.5014.60 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

INGLITE KAITSE- ANGELIIT + KRISTALLI HOIUKOTT + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK
: 18.49